foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

O spoločnosti

Naša spoločnosť v spolupráci so základnou školou zabezpečuje program anglických tried od 1. ročníka. Projekt zastrešuje občianske združenie. Program pozostáva z 10-tich hodín angličtiny za týždeň, na ktorých sa podieľajú anglickí lektori. Program úspešný beží na rôznych základných školách v Bratislave a okolí už 8 rokov.

Naša filozofia

Kladieme dôraz na individuálny prístup k žiakom a rozvoj tvorivosti. Deti sa stretnú so zážitkovým učením, projektovou prácou, digitálnym učením, konštruktivizmom, hrami a kreatívnymi činnosťami. Neustále si sledujeme kvalitu vyučovacieho procesu. Usilujeme sa dosiahnuť kvalitný rečový prejav na konci 4. ročníka Anglický program nezasahuje do štátneho vzdelávacieho programu. O pokroch dieťaťa sú rodičia pravidelne informovaní, prostredníctvom otvorených hodín a konzultačných stretnutí. Rozbiehame prípravu detí na absolvovanie medzinárodných testov Cambridge YLE a KET v spolupráci s British Council.

 
 
 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.