foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Bilingválne triedy ZŠ Čierna Voda

Základná škola, Javorová Alej 1, 900 25 Chorvátsky Grob-Čierna Voda v spolupráci s jazykovou školou Elitenglish ponúkame anglické bilingválne triedy od v 1. ročníka. Ponúkame 6 vyuč. hodín angličtiny za týždeň vedených anglickými lektormi a 2 hodiny angličtiny za týždeň v normálnom rozvrhu. Program 8-tich hodín angličtiny za týždeň v bilingválnej triede sa skladá z:

Povinné vyučovanie - 2 hodiny/týždeň

V rozsahu dvoch vyučovacích hodín týždenne v rámci povinného vyučovania v škole pod vedením slovenských učiteľov anglického jazyka. Deti sa naučia plynule používať angličtinu pri učení, hrách a bežnom živote.
Program používa kvalitné učebnice vydavateľstva Oxford University Press.

Pozrite si vzorové strany kníh: Incredible English.

CLIL metóda - 6 hodiny/týždeň

Intenzívny prístup v rozsahu 6 vyučovacích hodín týždenne s anglickým lektorom prostredníctvom metódy CLIL. Metóda CLIL je postavená na základe učenia anglického jazyka cez iné predmety. Deti pracujú v angličtine už s prebratým učivom z iného predmetu. Venujú sa konkrétnym aktivitám a nevnímajú, že sa učia cudzí jazyk. V našom programe budú mať deti v angličtine nasledovné predmety: matematika, náboženstvo, prírodoveda, výtvarná výchov a hudobná výchova. Viac o metóde sa dozviete na tomto odkaze: CLIL metóda.

Dôležité informácie:

¦ Až 6 hod. / týždeň s anglickým lektorom.
¦ Učíme metódou CLIL (učenia jazyka cez iné predmety).
¦ Program osvedčene beží na viacerých školách v Bratislave a okolí.
¦ Kladieme dôraz na individuálny prístup k žiakom.
¦ Deti sa stretnú so zážitkovým učením a projektovou prácou.
¦ Neustále si sledujeme kvalitu vyučovacieho procesu.
¦ Anglický program nezasahuje do štátneho vzdelávacieho programu.
¦ Ohľadom zápisu alebo zaradenia dieťaťa do anglického programu sa treba informovať priamo v škole. V prípade predbežného záujmu o štúdium Vašich detí v anglicko-slovenskom prostredí, prosíme, napíšte nám na e-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.